Apel o wsparcie uchodźców z Ukrainy

Rada Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji i Nauki wystosowała apel o wsparcie uchodźców z Ukrainy. Członkowie Rady poprosili uczniów o włączanie się w zbiórki darów i wolontariat, a także korzystanie ze sprawdzonych źródeł informacji. Pełną treść wystąpienia RDiM przekazujemy w załączeniu. Znajdą ją Państwo również na stronie internetowej http://www.gov.pl/edukacja-i-nauka/posiedzenie-rady-dzieci-i-mlodziezy-vi-kadencji.

Jednocześnie informujemy, że 1 marca ruszyła rekrutacja do XXVIII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. Zgłoszenia można przesyłać do 4 kwietnia br. Informację w tej sprawie znajdą Państwo na stronie https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/start-rekrutacji-do-xxviii-sesji-sejmu-dzieci-i-mlodziezy. Zachęcamy uczniów do przesyłania zgłoszeń. Z wyrazami szacunku Biuro Ministra  Ministerstwo Edukacji i Nauki Załączniki:

  1. Stanowisko Rady Dzieci i Młodzieży w sprawie Ukrainy – plik word (https://dokumenty.mein.gov.pl/16b0059e-98c9-4c80-b6b2-5a3c61d07879/stanowiskoradywsprawieukrainy.docx)
  2. Stanowisko Rady Dzieci i Młodzieży w sprawie Ukrainy – nagranie (https://dokumenty.mein.gov.pl/180f3634-11b4-41a7-a0f9-e7bc11a0ed59/stanowiskoradydzieciimlodziezywsprawieukrainy.mp4)
Więcej aktualności:

Udostępnij ten post:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on print